Коливання в одній істотно нелінійній стохастичній системі

Thumbnail Image

Наведено результати досліджень випадкових коливань в істотно нелінійних системах, що дає змогу ефективно досліджувати реакцію механічної системи на випадкову вібрацію. The results of studies of random fluctuations in an essentially nonlinear systems to effectively investigate the response of mechanical system random vibrations.

вібрація, коливання, інерційні навантаження, диференціальне рівняння, vibration, oscillation, inertia loads, differential equation

Бігун Г. Г. Коливання в одній істотно нелінійній стохастичній системі / Г. Г. Бігун, Т.-Н. М. Ванькович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 40–44. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review