Thumbnail Image

Наведено характеристику нормативів країн Європейського Союзу і України стосовно граничнодопустимих рівнів напруженості техногенних електромагнітних полів для охорони працівників. The characteristic of European Union’s and Ukraine’s standards concerning acceptable levels of technogenic electromagnetic field strength for protection of workers is given in the article.

Нічога В. О. Гранично допустимі рівні техногенних електромагнітних полів країн європейського союзу і України / В. О. Нічога, П. Б. Дуб, Е. Ґрудзінський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 557 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 134–140. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review