Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається квантово-статистична задача хемосорбції атома з воднеподібною електронною структурою на кристалічних поверхнях напівпровідників та діелектриків. Поверхневі стани описуються наближенням сильного зв'язку. В наближенні Хартрі-Фока отримано самоузгоджену систему рівнянь для розрахунку величини зарядового та спін-поляризованого станів адсорбованого атома. Quntum-statistic problem of atom chemisorption with hydrogen-like electronic structure on semiconductor and dielectric crystalline surfaces is considered. The superficial states described in strong coupling approximation. The self-consistent system of equations for calculation of charge and spin-polarized states of adsorbed atom in Hartree-Fock approximation is derived.

Рудавський Ю. К. Хемосорбція воднеподібних атомів на кристалічних поверхнях напівпровідників та діелектриків / Ю. К. Рудавський, Г. В. Понеділок, Ю. І. Петрів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 401 : Електроніка. – С. 62–69 . – Бібліографія: 10 назв.