Збірно-монолітні залізобетонні мости для сільських вулиць та місцевих доріг

Подано конструктивні рішення рамно-нерозрізних і балково-нерозрізних мостів для післяповеневого відновлення або будівництва у сільських населених пунктах і на місцевих дорогах. Presented structural decisions of frame-uncut and beam-uncut bridges for after-flooding renewal or building in villages and on local roads.

сільські вулиці, місцеві дороги, післяповневе відновлення, рамно-нерозрізні мости, балково-нерозрізні прольотні будови, одно- і двостовпчаті опори, village streets, local roads, -flooding renewal, frame-uncut bridges, beam beamuncut span structures, one- and two-pillars supports

Збірно-монолітні залізобетонні мости для сільських вулиць та місцевих доріг / В. Г. Кваша, Л. В. Салійчук, З. І. Дац, С. І. Маїк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 217–225. – Бібліографія: 2 назви.