Багатотопольові робочі цикли формування сигналу тепловізійної камери

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено порівняльний аналіз відомих та запропоновано нові варіанти реалізації багатопольового робочого циклу піровідиконної тепловізійної камери для звичайного піровідикона та PEMET відикона, які враховують особливості обробки відеосигналу та режиму роботи фокусуючо-відхилювальної системи, забезпечують простоту схемотехніки, покращання чутливості і просторової роздільної здатності. The comparative analysis of the known operating cycle variants is performed for infrared cameras based on pyroelectric vidicon and PEMET vidicon. There are considered new multi-field operating cycles which take into account peculiarities of signal processing and focus-deflection system operating mode, provide simple design, improve sensitivity and spatial resolution.

Гой B. Багатотопольові робочі цикли формування сигналу тепловізійної камери / Bіmалій Гой, Зенон Грицьків, Петро Кондратов // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 39–49. – Бібліографія: 11 назв.