Рівні складності моделей алгоритмів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто можливості визначення характеристик складності моделей алгоритму різних ієрархічних рівнів. Показано, що найбільш перспективними моделями для визначення часової, програмної і структурної складностей є мікропрограмний рівень і рівень блок-схеми програми. The ways of determining program complexity of algorithm models of different hierarchical algorithm levels are examined. It is shown, that the most promising models for determining program and structural complexity are microprogram and program’s block-diagram levels.

Черкаський М. Рівні складності моделей алгоритмів / Микола Черкаський, Саїд Садек Абдалла // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 269–273. – Бібліографія: 6 назв.