Проаналізовано перспективи розвитку ринків збуту української промислової продукції після вступу України до СОТ. Визначено позитивні та негативні наслідки членства України в цій організації і їхній вплив на вітчизняну промисловість. Виокремлено основні групи промислових підприємств, залежно від наслідків вступу України до СОТ. The article analyzes the possibilities for development of sales markets for Ukrainian products after Ukraine’s accession to the WTO. It defines main positive and negative results of Ukraine’s accession to this organization and their influence on the country’s manufacturing. Main groups of manufacturing companies are defined based on the influence, which they would experience after Ukraine joins WTO.

Крупін В. Є. Перспективи розвитку ринків збуту промислової продукції в умовах членства України СОТ / В. Є. Крупін // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 160 –165. – Бібліографія: 8 назв.