Досліджено діяльність фірми “Анатра” з проектування літальних апаратів та їх серійного виробництва в період 1912–1917 рр. Основну увагу зосереджено на виконанні фірмою замовлень Військового відомства під час Першої світової війни. Вивчено діяльність Одеського та Сімферопольського заводів вказаної фірми. In this article is described the activity of the firm “Anatra” in aircraft’s design and serial production in 1912–1917. The main attention is concentrated on execution of the Military Department’s orders during the World War One. The activity of the Odesa’s and Simpheropol’s plant of the “Anatra” is analyzed.

Харук А. І. Виробнича і конструкторська діяльність фірми “Анатра” в галузі військової авіації (1912–1917 рр.) / А. І. Харук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 584 : Держава та армія. – С. 74–79. – Бібліографія: 25 назв.