Нові підходи до регулювання економічних процесів в регіоні

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються особливості регуляторної політики як основна складова економічних перетворень на регіональному рівні. Запропоновані необхідні кроки при встановленні порядку заміни діючого або запровадження нового регуляторного акту в сфері підприємницької діяльності. The special issues of regulatory policy as a main constituent part of economic changes on the regional level are considered. The main steps in changing the existing regulation procedure or putting a new one are proposed.

Крайник О. П. Нові підходи до регулювання економічних процесів в регіоні / О. П. Крайник, Є. С. Барвінська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 325–331. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review