Складові взаємозв'язків підприємства із споживачами продукції

Запропоновано та розкрито сутність складових взаємозв’язків підприємства- виробника із споживачами продукції, а саме: характер та особливості економічної, соціальної та комунікативної складової цих взаємозв’язків. In the article it is offered and exposed essence of component relationships of enterpriseproducer with the users of products, namely character and features of economic, social and communicative constituent of these relationships.

Коваль З. О. Складові взаємозв'язків підприємства із споживачами продукції / З. О. Коваль, М. Я. Яструбський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 605 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 84–87. – Бібліографія: 6 назв.