Видавництво Львівської політехніки

Проведено аналітичний огляд існуючих контактних засобів вимірювання температури, зокрема термоперетворювачів на базі термочутливих кварцових резонаторів. Проаналізовано основні фактори впливу на їхні метрологічні характеристики та запропоновано способи їх покращення. Проведен аналитический обзор существующих контактных средств измерения температуры, в частности термопреобразователей на базе термочувствительных кварцевых резонаторов. Проанализированы основные факторы влияния на их метрологические характеристики и предложено пути их улучшения. Analytical review of the existing contact temperature measurement instruments, in particular temperature converters based on thermosensitive quartz resonators has realized. Also have analyzed the main influencing factors to their metrological characteristics and proposed ways to improve them.

Котляров В. Перспективи застосування термоперетворювачів на базі термочутливих кварцових резонаторів / Володимир Котляров, Пилип Cкоропад // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2012. – Випуск 73. – С. 79–86. – Бібліографія: 29 назв.