Розвиток методів динамічних випробувань автодорожніх мостів

Thumbnail Image

Проаналізовано розвиток методів динамічних випробувань автодорожніх мостів в Україні та світі. Подано основні результати авторських досліджень з розроблення та впровадження нових методів динамічних випробувань.In the article the analysis of development of methods of dynamic tests of road bridges in Ukraine and world is stated. Main outcomes of researches by author on the given subjects are too.

міст, динамічні випробування, частота, спектральний аналіз, bridge, dynamic tests, frequency, spectral analysis

Редченко В. П. Розвиток методів динамічних випробувань автодорожніх мостів / В. П. Редченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 164–171. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review