2018-06-01

Видавництво Львівської політехніки
Lviv Politechnic Publishing House

The article deals with promotional activities of higher educational institutions and to career guidance. Describes the types of advertising that are used by higher education institutions and the main purpose of the logo in advertising.

профорієнтація, заклади вищої освіти (ЗВО), реклама, рекламна продукція, логотип

Вовк Н. Логотип як ключовий елемент інформаційно-рекламної продукції профорієнтаційної роботи ЗВО / Наталія Вовк, Ганна Чекалюк // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали 7-ї Міжнародної наукової конференції, 17–19 травня 2018 року, Чинадієво. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — С. 248–249. — (Соціальні комунікації).