Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

В статті розглянуто підхід до відновлення зображень з негауссівською випадковою адитивною складовою методом максимуму правдоподібності. Запропонований метод базується на оцінюванні статистичних моментів шуму та максимізації функції правдоподібності, проксимованої рядом Грамма-Шарльє. At the paper approach to image restoration at the presence of essential additive nongauss component by maximum likelihood method is presented. This method helps to estimate statistical moments of high order of noise component and likelihood function approximation by Gram-Charlier series.

Прудиус І. Розв'язання оберненої задачі формування зображень за наявності негауссівської випадкової складової / Іван Прудиус, Оксана Лазько, Леонід Лазько, Андрій Синявський // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 399 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 150–153. – Бібліографія: 5 назв.