Thumbnail Image

В роботі обґрунтовано ідею інтеграції середньої школи у віртуальне навчальне середовище вищого навчального закладу та окреслено шляхи її реалізації. At paper the idea of school integration in higher school virtual learning environment and its realization ways is proposed.

віртуальне навчальне середовище, інтеграція, вищий навчальний заклад, школа, virtual learning environment, integration

Стефанович Л. Інтеґрація середньої школи у Віртуальне навчальне середовище Національного університету «Львівська Політехніка» / Л. Стефанович, Т. Стефанович // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 40–44. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review