Моделі зварних мікроконтактних з’єднань дроту і плівкового провідника

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто моделі торцевого і накладного мікроконтактних з'єднань дроту і плівкового провідника в інтегральних мікросхемах та мікрозбірках. Проаналізовано формули для визначення величини електричного опору для торцевого і накладного мікроконтактних з'єднань та наведено результати його практичного вимірювання. The models of face and lay-in microcontact connection of lead and film conductors in integrated circuits and microassemblies are considered. The équations for détermination of electrical résistance for face and lay-in microcontact connections were analyzed and results of its measurements are presented.

Дячок Д. Моделі зварних мікроконтактних з’єднань дроту і плівкового провідника / Дмитро Дячок, Любомир Смеркло // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 281–285. – Бібліографія: 11 назв.