Основні підходи щодо оцінки вартості підприємств

Проаналізовано методики оцінки вартості підприємств. Проведено роботу з адаптації існуючих методик в умовах трансформації підприємств. Результатом роботи є запропонована методика оцінки вартості підприємства з врахуванням джерел збільшення вартості та гудвіл, яка найбільш відповідає необхідності врахування інтересів інвесторів та власників при залученні зовнішніх інвестицій та реструктуризації підприємства. In the paper analysis of methods of enterprise value estimation was made. Existing methods were adapted to the conditions of transition of enterprises. As the result of work the method of enterprise value estimation considering sources of increasing value and goodwill was proposed. This method corresponds to the necessity of considering investor’s and owner’s interests in case of obtaining investments and enterprise restructuring.

Рудницька О. М. Основні підходи щодо оцінки вартості підприємств / О. М. Рудницька , Н. В. Шуляр, Р. В. Шуляр // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 448 : Проблеми економіки та управління. – С. 58–61. – Бібліографія: 6 назв.