Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблений алгоритм ефективної реалізації триточкової різницевої схеми під час розв’язування крайової задачі на власні значення для звичайних диференціальних рівнянь (ЗДР) другого порядку у випадку періодичних крайових умов. The algoritm of effective realizaton of the three-poinded remainders sheme by the solution of the boundary problem on eigen values for ordinary differential equations of the second order is worked out.

Лазурчак І. І. Про один спосіб реалізації різнецевих схем під час розв'язання крайових задач для ЗДР другого порядку / І. I. Лазурчак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 407 : Прикладна математика. – С. 160–164. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review