Забезпечення адекватнсті під час моделювання квазінормальних розподілів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати досліджень якості моделювання квазінормальних розподілів параметрів радіоелектронних пристроїв та їх компонентів. Показано, що ефективними є моделі, побудовані на базі рядів Грама-Шарльє та Еджворта. The results of modeling quality investigation of quasi-normal distributions of radioelectronic devices and their components parameters are presented. The efficacy of models build on base of Gram-Charlier and Edgeworth rows have been shown.

Лазько О. Забезпечення адекватнсті під час моделювання квазінормальних розподілів / О. Лазько, Л. Недоступ, Ю. Бобало // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 80-85. – Бібліографія: 6 назв.