Thumbnail Image

Описана методика експериментальних досліджень позанцентрово-стиснутих залізобетонних елементів на дію короткотривалого навантаження. This article deals with the methodology of experimental researches of the eccentrically compressed reinforced concretes elements to effect short-term loading.

методика експериментальних досліджень, позацентровий тиск, залізобетон, methodology of experimental researches, eccentric compression, reinforced concrete

Методика експериментальних досліджень стиснутих залізобетонних елементів на дію короткотривалого навантаження, прикладеного з ексцентриситетом / З. Я. Бліхарський, Є. С. Царьов, Р. Є. Хміль, В. І. Попович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 50–54. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review