Структурно-інвестиційні пріоритети реструктуризації виробничого потенціалу України

Thumbnail Image

Проаналізовано сучасний стан промисловості України, окреслено прогалини здійснених структурних змін в економіці та основні структурно-інвестиційніпріоритети реструктуризації виробничого потенціалу України. In the article the author analyses the modern provision of an industry of Ukraine, the miscalculations of the carried out structural changes in economy are indicated and the basic structural and investment priorities of re-structuring to industrial potential of Ukraine are outlined.

Мощинська В. А. Структурно–інвестиційні пріоритети реструктуризації виробничого потенціалу України / В. А. Мощинська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 342–345.

Endorsement

Review