Планування активізування інвестиційної діяльності підприємства

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Удосконалено управління активізуванням інвестиційної діяльності підприємств (ІДП), зокрема виділено і обґрунтовано принципи планування процесу активізування ІДП. Уточнено сутність стратегічного планування і планування реалізації стратегій з активізування ІДП. The management of activation of investment activity of enterprises (!AE) is improved and grounded principles of planning of process of the !AE activation are selected in particular, specified essence of the strategic planning and planning of realization of strategies from the !AE activation.

узгодженість цілей, формування ієрархії цілей, конкретизація цілей, врахування фактору часу для формування системи цілей, адресність цілей, co-ordination of aims, forming of hierarchy of aims, specification of aims, account of factor of time for forming of the system of aims, address of aims

Вівчар О. Й. Планування активізування інвестиційної діяльності підприємства / О. Й. Вівчар, О. М. Рудницька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 136–142. – Бібліографія: 14 назв.