Розглянуто реалізацію 12-річної наукової співпраці в підготовці бакалаврів, магістрів та докторів філософії за програмою науково-практичної міжнародної кооперації “Додаткова програма підготовки фахівців з подвійними дипломами” Інституту геодезії Національного університету “Львівська політехніка” (м. Львів, Україна) та факультету ландшафтних наук і геоматики Вищої школи/університету прикладних наук Нойбранденбург (Hochschule Neubrandenburg/University of Applied Sciences) (м. Нойбранденбург, Німеччина) між обома університетами.
The ways of development of scientific and educational cooperation of the Institute of Geodesy of the Lviv Polytechnic National University, Ukraine and the Hochschule Neubrandenburg/University of Applied Sciences of Neubrandenburg, Germany from carrying out joint educational and scientific practices of bachelors, two semester masters in the program of double diplomas and preparation of Doctor of Philosophy are presented.

міжнародна науково-навчальна співпраця, навчально-наукові практики, подвійні дипломи, спільне керівництво аспірантами

Тревого І. Спільна підготовка геодезистів від бакалавра до доктора філософії в університетах України та Німеччини / І. Тревого, В. Задорожний // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2020. — Том 1(39). — С. 27–30.