Маркетингові комунікації на роздрібному ринку електроенергії

У статті визначено особливості комунікаційної діяльності енергопостачальної компанії на роздрібному ринку електроенергії (особливості планування окремих заходів комунікації, необхідність об’єднання зусиль енергопостачальних компаній і державних органів для реалізації демаркетингу і синхромаркетингу). The features of the energy suppling companies communication activity in the retail market of the electric power (the features of planning of separate measures of the communication influence, the association of gains with the state organs for want of the realization of measures in demarketing and synchromarketing) have been determined in this article.

Акіншина О. В. Маркетингові комунікації на роздрібному ринку електроенергії / О. В. Акіншина, Н. С. Косар // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 80–85. – Бібліографія: 4 назви.