Стаття аналізує становище західноукраїнських земель в період найвищого напруження українсько-польської конфронтації. Польському санаційному режимові не вдалося за допомогою репресивних методів придушити національно-визвольний рух. The status of Western Ukraine durinq the period of the hiqhest tension in the Ukrainian-Polish confrontation has been analysed in the article. The Polish sanation reqime did not manaqe to suppreos the national liberation movement, usinq the method of represions.

Виздрик В. С. Політика колонізації та “пацифікації” Польщею західноукраїнських земель в 30-х рр. ХХ ст. / В. С. Виздрик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 408 : Держава та армія. – С. 79–84. – Бібліографія: 18 назв.