Видавництво Львівської політехніки

У статті проаналізовано роль веб-сайту в інформаційному обслуговуванні користувачів університетської бібліотеки технічного профілю. This article analyses the role of technical university library website in readers’ services.

веб-сайт бібліотеки, електронні ресурси, бібліотечно-інформаційне обслуговування, library website, electronic resources, information and library services

Матвейко І. І. Веб-сайт бібліотеки університету – важливий інструмент в системі обслуговування користувачів / І. І. Матвейко // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 221–226. – Бібліографія: 6 назв.