Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто питання вибору показників, на основі яких можуть бути розраховані коефіцієнти обміну акцій при реорганізації акціонерних товариств шляхом злиття, та на прикладах продемонстровано основні проблеми, які, за різних вихідних умов, можуть виникати при розрахунках цих коефіцієнтів та їх практичному застосуванні для обміну акцій. The article study a problem of indicators selection, on which basis rates of shares exchange during the merging can be calculated.Examples demonstrated main problems appeared, on different premises, during the calculation of these rates and their practical usage in shares exchange.

Катаєв A. B. Проблеми розрахунку і застосування коефіцієнтів обміну акцій при злитті акціонерних товариств / А. В. Катаєв // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 248–253. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review