Неформальна зайнятість: проблеми та перспективи

Розкриваються проблеми зайнятості через призму негативних явищ в економіці, зокрема тінізації; виокремлюється проблема використання праці дітей; набуває подальшого удосконалення система державного регулювання ринку праці та соціального захисту населення України. This article reveals the problem of employment through the prism of negative phenomena in economy, it’s shadowing, in particular. It singles out the problem of the use of children’s labor.

Вербицька Т. П. Неформальна зайнятість: проблеми та перспективи / Т. П. Вербицька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 606 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 435–439. – Бібліографія: 4 назви.