Використовуючи принцип Шаудера, встановлено достатнi умови розв’язностi нелiнiйної першої узагальненої крайової задачi для рiвняння теплопровiдностi у просторi функцiй з точковими особливостями.Using the Schauder method the sufficient conditions of solvability of the nonlinear first generalized boundary value problem for heat equation in the space of functions with pointed specialities are obtained.

нелiнiйна крайова задача, узагальнена функцiя, ваговий функцiйний простiр, неперервний оператор, компактна множина, теорема Шаудера про нерухому точку, nonlinear boundary value problem, generalized function, weight functional space, continuous operator, compact set, Schauder fixed-point theorem

Чмир О. Ю. Про розв’язок нелiнiйної першої крайової задачi для рiвняння теплопровiдностi в узагальнених функцiях / О. Ю. Чмир, О. В. Меньшикова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 660 : Фізико-математичні науки. – С. 14–19. – Бібліографія: 16 назв.