Наведено результати експериментальних досліджень несучої здатності та жорст- кості залізобетонних балочних плит, зафіксований характер їх тріщиноутворень залежно від мінливості кроків робочої арматури, яка імітується варіантами нормованих та виробничих відхилень кроків арматури від проектних значень. In clause the given results of experimental researches carrying ability and rigidity reinforced concrete of plates fixed character them occurrences of cracks depending on variability of steps of the working fixture, which is simulated by possible variants of the normalized and industrial deviations of steps of the fixture from design meanings.

несуча здатність, залізобетонні балочні плити, carrying ability, reinforced concrete of plates

Дослідження мінливості кроків робочої арматури в залізобетонних монолітних плитах / Д. Г. Гладишев, Г. М. Гладишев, Х. Б. Демчина, І. З. Бутринський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 655 : Теорія і практика будівництва. – С. 45–52. – Бібліографія: 5 назв.