2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано алгоритм оцінки точності обробки інформації з використанням трансформацій швидкого перетворення Фур’є. Алгоритм ґрунтується на стохастичних методах оцінки.
In job the algorithm of an estimation of accuracy of processing of the information is offered at use of transformations of fast transformation. The algorithm is based on stochastic methods of estimation.
Предложено алгоритм оценки точности обработки информации с использованием трансформаций быстрого переобразования Фурье. Алгоритм основан на стохастических методах оценки.

Буняк О. Оцінка точності обробки інформації у разі використання трансформацій швидкого перетворення Фур’є / Олег Буняк, Петро Микулик, А. Тиш // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 18–21.