Моделювання статистичних характеристик технологічних процесів

Національний університет "Львівська політехніка"

Розглянуто можливості моделювання статистичних характеристик технологічних процесів на етапах їх проектування. Моделі дають змогу формувати достатньо складні схеми технологічних процесів, орієнтовані на обчислення статистичних характеристик із застосуванням апарату характеристичних функцій. Possibility of modeling statistical characteristics of technological processes at the syages of their design is considered in the paper. Models of technological operations enabling formation of difficult schema of technological processes are examined. Models are oriented to calculation of statistical characteristics with application of characteristic functions.

технологійний процес, статистичні характеристики, характеристичні функції, technological process, statistical characteristics, characteristic functions

Мотика І. І. Моделювання статистичних характеристик технологічних процесів / І. І. Мотика, Л. А. Недоступ, Н. І. Нестор // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 685 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 55–59. – Бібліографія: 7 назв.