Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано принципи структурної організації та методи розробки алгоритмічної бази автоматизованих систем для визначення амплітудних, часових та спектральних характеристик біоелектричних (ЕКГ, РЕГ,ЕЕГ) сигналів. Наведено результати моделювання розроблених алгоритмів у середовищі ППП MATHCAD. The principles of structure organization an algorithmic base of automatised systems for measurements of amplitude time and spectral parameters of bioelectric signals (ICG, RIG, IIG) are considerated in this paper. The results of algorithm modelling in MathCAD Software are presented.

Дорош Н. В. Розробка алгоритмичної бази для мікроелектронних систем аналізу біоелектричних сигналів / Н. В. Дорош, Г. Л. Кучмій // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 401 : Електроніка. – С. 114–119 . – Бібліографія: 2 назви.