Видавництво Львівської політехніки

Створення у 2012 р. в Інституті архітектури спеціалізованої вченої ради Д 35.052.11 із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук на базі спеціалізованої вченої ради К 35.052.11, яка працювала від 1998 р., сприяло зростанню наукових кадрів Львівської політехніки, зміцненню регіональної школи та утвердило її вплив на формування наукової думки в Україні.

Львівська політехніка, спеціалізована вчена рада, теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури, архітектура будівель і споруд, Lviv Polytechnic, specialized academic council, theory of architecture, restoration and reconstruction of architectural complexes, the architecture of buildings

Петришин Г. П. Здобуття наукових ступенів в Інституті архітектури Національного університету "Львівська політехніка" у 2012–2014 роках / Г. П. Петришин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Архітектура : збірник наукових праць. – 2015. – № 816. – С. 274–284. – Бібліографія: 3 назви.