Біотехнічні ефекти як елемент банку моделей систем структурного синтезу

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано підходи до тлумачення біофізичних та біохімічних ефектів та їх відповідність задачам у галузі БТМС і на основі біосистемотехнічного підходу запропоновано моделювання цих ефектів у вигляді біотехнічних ефектів. Approaches to interpreting the biophysical and biochemical effects and their compliance to BEMS concerned problems are analyzed and biomedical system engineering approach is used to ground modeling these effects as bioengineering ones.

Гліненко Л. Біотехнічні ефекти як елемент банку моделей систем структурного синтезу / Лариса Гліненко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 295–300. – Бібліографія: 12 назв.