Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджена можливість вимірювання RLC-параметрів двокомпонентних комплексних опорів у діапазоні частот методом зміщення системи координат по складових опору. The two-elements complex resistance RLC - parameters in a range of frequencies by the coordinates system displacement method on the resistance components opportunity is investigated.

Грибок М. І. Вимірювання параметрів двокомпонентних комплексних опорів методом зміщення системи координат по складових опору і провідності / М. І. Грибок // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 120–129.– Бібліографія: 13 назв.