Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Доведено ключову роль демографічних чинників в процесі трансформації та розвитку польського ринку освітніх послуг, особливо на рівні вищих навчальних закладів. The key role of demographic factors is proved during transformation and development of the Polish market of educational services, is especial at a level of higher educational institutions.

Патора Р. Вплив демографічних змін на розвиток ринку вищих освітніх послуг в Польщі та в Україні / Р. Патора // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 300–306. – Бібліографія: 7 назв.