Спроба феноменологічного осмислення всеєдності

Здійснено спробу провести певний синтез ідеї цілісного пізнання в контексті російської філософії всеєдності із феноменологічною філософією Е. Гуссерля, кінцевим результатом чого стало осмислення всеєдності засобом феноменологічної редукції та можливість по новому оцінити обидві філософські спадщини. In the article was made an attempt to make some synthesis the idea of whole recognition in the context of Russian global community philosophy with in the phenomenology philosophy Gusserly, the conclusion result brought to thinking of global community as a method of the phenomenological reduction to get opportunity to appreciate the both philosophical in heritages in new way.

всеєдине, феномен, інтенція, редукція, цілісне пізнання, синтез, global community, phenomenon, intention, reduction, the whole reduction, synthesis

Рябенко А. Спроба феноменологічного осмислення всеєдності / Андрій Рябенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 550 : Філософські науки. – С. 66–71. – Бібліографія: 10 назв.