2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Авторами запропонована інформаційна модель обробки зображень з використанням процедури попередньої обробки сигналу, що базується на методах теорії ланцюгових дробів, а також метод знаходження всіх коренів алгебраїчних рівнянь п-го степеня на основі методів теорії ланцюгових дробів ти г/<р-алгоритм, котрий дає можливість сумування розбіжних ланцюгових дробів.
Information model for image processing with signal preprocessing procedure based on chain fraction theory methods is described in the article. Also new method for the algebraic equation solution, which is based on the chain fraction theory methods, as well as r/(p-algorithm for finding a sum of divergent chain fractions are presented.

Русин Б. П. Проектування інформаційної моделі обробки зображень з використанням теорії ланцюгових дробів / Б. П. Русин, В. І. Шмойлов, Л. В. Чирун // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 464 : Інформаційні системи та мережі. — С. 295–302.