Удосконалення механізму державної підтримки малого підприємництва

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Формування механізму державного регулювання розвитку малого підприєм¬ництва; розроблення оцінки інноваційних проектів з урахуванням їхньої пріори¬тетності; пропонована процедура експертної оцінки проектів та програм дає змогу розробити науково обґрунтований підхід до виявлення черговості інвестування проектів малого бізнесу. The formation of mechanism for public administration for development small and medium entrepreneurship; development the innovation projects’ assessment on the base of their priority; a procedure suggested for expert evaluation of innovation projects and programs makes an ability to develop a science-based approach to discover the queue for SME projects’ investment .

держава, регулювання, управління, програма, критерій, оцінювання, підприємство, малий бізнес, обґрунтування, пріоритет, state, regulation, management, program, criterion, evaluation, enterprise, small business, substantiation, priority

Каїра З. С. Удосконалення механізму державної підтримки малого підприємництва / З. С. Каїра, О. В. Іванова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 179–184. – Бібліографія: 5 назв.