Соціально-економічна спрямованість пріоритетів сталого розвитку України

Проаналізовано теоретичні принципи впровадження Концепції сталого розвитку як процесу гармонізації продуктивних сил та забезпечення гарантованого задоволення необхідних потреб суспільства. З’ясовано вплив цільових завдань стратегії сталого розвитку на перспективність економічного розвитку України з одночасним відтворенням навколишнього природного середовища. In dem Artikel analisiert man die theoretische Prinzipen der Einführung des Modells der stabilen Entwicklung, als ein Prozess der Garmonisierung der Produktivkräfte, die Befriedigung der Verbrauchen der Gesellschaft. Man analisiert der Einfluss der Aufgaben der Strategie auf die Perspektiven der Wirtschaftsentwicklung der Ukraine mit gleichzeitigen Wiederherstellung der Natur.

Ананьєва В. О. Соціально-економічна спрямованість пріоритетів сталого розвитку України / В. О. Ананьєва // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 605 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 174–178. – Бібліографія: 5 назв.