Перехідні характерисики джозефсонівських кріотронів при азотних температурах

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Математично змодельовано і досліджено перехідні процеси в джозефсонівських кріотронах (ДК) під час керування їх логічним станом імпульсами струму при азотних температурах. Показано, що керування логічним станом кріотронів імпульсами струму, форму яких можна описати часовою функцією e-1t, є більш ефективним, ніж керування імпульсами струму гауссівської форми.
In the paper, the transition processes occurring in a Josefson criotron (JC) at Nitrogen temperatures when one changes its logical state by current impulses are mathematically simulated and investigated. The transition characteristics of the JCs at the temperatureT=81,2 K have been obtained by the simulation method. It has been shown that the impulses of e-1t time dependence shape are more efficient for JCs’ logical state controlling than the Gaussian ones.

Тиханський М. В. Перехідні характерисики джозефсонівських кріотронів при азотних температурах / М. В. Тиханський, Р. Р. Крисько, А. І. Партика // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 532 : Електроніка. — С. 138–146.