Стійкість стиснутої обшивки згинаних комплексних каркасно-обшивних конструкцій

Обґрунтовано застосування існуючих методик визначення умов забезпечення стійкості стиснутої неметалевої обшивки згинаних комплексних каркасно-обшивних конструкцій із сталевими тонкостінними холодногнутими елементами каркаса. Залежно від фізико-механічних характеристик та геометричних параметрів обшивки, а також способу прикладення навантаження визначено мінімально допустиму товщину обшивки з умови забезпечення її стійкості. Grounded an application of existent methods of terms determination for providing of firmness of the compressed non-metal edging for curved complex framed constructions with the steel thin-walled cold-formed elements to framework. Depending on mechanical characteristics and geometrical parameters of edging, and also method of loading application, the minimum limit edging thickness is determined from the condition of its firmness providing.

забезпечення стійкості, неметалева обшивка, допустима товщина, providing of firmness, non-metal edging, limit edging thickness

Петренко О. В. Стійкість стиснутої обшивки згинаних комплексних каркасно-обшивних конструкцій / О. В. Петренко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 195–199. – Бібліографія: 3 назви.