Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається суть та принципи методу аналізу споживчих мотивацій та преференцій, який дозволяє усунути помилки під час проведення маркетингових досліджень. In this article the essence and the principles of the consumer motivation analysis method is explored it enables mistakes of the marketing research to be eliminated.

Зозульов О. В. Метод виявлення визначальних елементів мотивацій споживачів та ступінь їх усвідомлення за допомогою елементів алгебри висловлювань / О. В. Зозульов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 110–115. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review