Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Для аналізу площинних структур хвилеводних збуджувачів пропонується скінченний елемент у вигляді вузького колового сектора Скінченний елемент такої форми задовольняє краєві умови для густини струму. Наведено аналітичні вирази для ортогональних поверхневих струмів на такому елементі. Використовуючи секторний скінченний елемент, досліджено площинний некоординатний збуджувач прямокутного хвилевода у вигляді колового сектора. For analysis of nonuniform waveguide exciters circle sector finite element is proposed. Use FEM (finite element-method) the noncoordinate exciter of rectangular waveguide is considered.

Захарія Й. Аналіз некоординатних площинних структур хвилеводних збуджувачів методом скінченних елементів / Йосип Захарія // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 194–198. – Бібліографія: 6 назв.