Суб’єкти туроператорської та турагентської діяльності: сутність і класифікація

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Охарактеризовано суб’єкти ринку туристичних послуг – туристичних операторів та туристичних агентів, проаналізовано їх відмінні риси. Удосконалено існуючу класифікацію суб’єктів туристичної діяльності та запропоновано нові класифікаційні ознаки. In this article the subjects of tourist services market are described – tourist operators and tourist agents, also their distinguishing features are analyzed. The existent classification of tourist activity subjects is improved. The new signs of classifications are offered.

туристичний оператор, туристичний агент, туристичне підприємство, туроператорська та турагентська діяльність, tourist operator, tourist agent, tourist enterprise, tourist operator and tourist agent's activity

Чернобай Л. І. Суб’єкти туроператорської та турагентської діяльності: сутність і класифікація / Л. І. Чернобай, І. Я. Кулиняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 433–439. – Бібліографія: 14 назв.