2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянута модель дає змогу здійснити синтез повітророзподільника із заданими витратами повітря через дискретні отвори в одній із граней. Встановлено область адекватності запропонованої моделі та визначено значення конструктивного параметра т, за якого похибка моделювання не перевищує 20 %.
A model of an air duct allowing to carry out its synthesis providing the determined air expenditures through discrete pinholes in one of sides is considered. The domain of adequacy of the offered model is established and the value of design ratio t, under which the error of simulation analysis does not exceed 20%, is determined.

Гліненко Л. К. Верифікація моделі повітророзподільника з дискретними отворами для охолодження електронних засобів / Л. К. Гліненко, В. М. Фаст // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 173–176. — (Конструювання та технологія виробництва радіоапаратури).