Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються особливості дослідження та визначення форми об’ємних неоднорідностей у пружних середовищах за допомогою ультразвукових хвиль. Запропоновано структурну схему контролера для системи таких досліджень на основі апаратного інтерфейсу універсальної послідовної шини. The features of investigation and identification of volumetric inhomogeneities form in elastic medium with ultrasonic waves are considered. System block scheme of controller for the investigation and identification system on the basis of universal serial bus is offered.

Павич Н. Я. Контролер для дослідження і визначення форми об’ємних неоднорідностей у пружному середовищі за допомогою ультразвукових хвиль / Н. Я. Павич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 141–144. – Бібліографія: 9 назв.