Інформаційна інтеграція, особливо в CAD/CAPP/CAM, є основою для реалізації інтегрованих і діючих розробок виробу в середовищі Concurrent Engineering (CE). Інтеграційна технологія, основана на STEP протоколі прикладної програми, надає ефективний шлях для інформаційної CAx/DFx інтеграції. Висвітлено особливість діючої технології розробки виробу, проаналізовано методологію і технологію STEP, запропоновано інформаційний інтеграційний підхід, оснований на STEP АР214 і стратегію інтеграції даних продукції і архітектури в інтеграційній системі. The information integration, especially in CAD/CAPP/CAM, is a basis for realizing the integrated and concurrent product development in Concurrent Engineering (CE) environment. The integration technology based on STEP application protocol gives an effective way for the CAx/DFx information integration. This paper discusses the characteristics of concurrent product development, analyzes the methodology and technology of STEP, proposes an information integration approach based on STEP AP214, and presents the strategy of product data integration and an integration system implementation architecture.

Лобур М. В. Інформаційна інтеграція систем проектування у рамках парадигми паралельного інжинірингу / М. В. Лобур // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 471 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 26–30. – Бібліографія: 7 назв.