Етнотворча та етнозахисна функції культури

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовані етнотворча та етнозахистна функції культури, які в силу певних причин були забуті, але не втратили свого значення. Доводиться, що саме культура творить неповторне й самобутнє лице нації і захищає її від руйнівного впливу інших культур. Ethnic-shaping and ethnic-defending functions of culture that were forgotten for different reasons but havn’t loose their meaning are being analyzed in the article. We show that it’s just culture that creates authentic and unique face of nation and photects it form the destructive influence of other cultures.

Скалецький М. П. Етнотворча та етнозахисна функції культури / М. П. Скалецький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 473 : Філософські науки. – С. 61–68. – Бібліографія: 11 назв.